Home
KRONIKA WYDARZEŃ
Wtorek, 21 sierpnia 2018r.
Pożegnanie z bronią
30.03.2018


W dniu 30 marca 2018 r. na uroczystej zbiórce żołnierzy i pracowników CDiS SZ pożegnano ppłk. Andrzeja Kulusa – starszego specjalistę Oddziału Rozwoju Koncepcji, który po 33 latach postanowił zakończyć służbę wojskową.

 

W trakcie pożegnalnej uroczystości odczytano decyzję personalną i okolicznościowy rozkaz, po czym bezpośredni przełożony przedstawił żołnierski życiorys oficera. Następnie dyrektor CDiS SZ, cz.p.o. płk Robert Kardaś, osobiście podziękował ppłk. Kulusowi za wieloletnią służbę, profesjonalizm, a także zaangażowanie w realizację zadań na rzecz Centrum. Na zakończenie uroczystości ppłk Kulus złożył wpis do księgi pamiątkowej oraz podziękował przełożonym, kolegom i pracownikom za współpracę, a także wyjątkową atmosferę i życzliwość.

 

Spotkanie było także okazją do przedstawienia nowego pracownika Centrum, specjalisty ds. BHP, oraz złożenia gratulacji reprezentacji CDiS SZ, która w Mistrzostwach Sztabu Generalnego WP w unihokeju zajęła II miejsce, natomiast w rywalizacji o Puchar Dyrektora Generalnego MON w unihokeju – IV. Zawody zostały rozegrane w dniach 27–28.03.2018 r. w ramach współzawodnictwa sportowego w Sztabie Generalnym WP.

 

Fotogaleria: