Home
KRONIKA WYDARZEŃ
Poniedziałek, 23 lipca 2018r.
Nowi szefowie oddziałów w CDiS SZ
19.03.2018


W marcu 2018 r. nastąpiła swoista „zmiana pokoleniowa” na stanowiskach szefów oddziałów w Centrum Doktryn i Szkolenia SZ. Po kilku miesiącach oczekiwania na uzupełnienie wakujących stanowisk, a także po przejściu do rezerwy kadrowej kilku poprzednich szefów, Minister Obrony Narodowej wyznaczył na nowe, wyższe stanowiska oficerów Centrum, pełniących dotąd obowiązki zastępców szefów bądź starszych specjalistów. Objęcie przez nich stanowisk szefów oddziałów wiązało się też z mianowaniem tych oficerów na stopień pułkownika.

 

W dniu 19.03.2018 r. na uroczystej zbiórce dyrektor CDiS SZ – cz.p.o. płk Robert Kardaś wręczył akty mianowania na wyższe stopnie wojskowe, w związku z wyznaczeniem na stanowiska szefów oddziałów, nw. oficerom:

płk Grzegorz Kostrzewski, płk Sławomir Cieśla, płk Andrzej Lis, płk Jacek Duziak, płk Sławomir Cieślewicz.

 

Na zbiórce w dniu 19.03.2018 r. został również powitany i przedstawiony nowoprzybyły do Centrum oficer – kpt. Ireneusz Malinowski, który z chwilą objęcia obowiązków w Oddziale Analiz Szkolenia mianowany został na stopień majora. Zbiórka była też okazją do złożenia gratulacji reprezentacji CDiS SZ za zajęcie 3. miejsca na przeprowadzonych niedawno Mistrzostwach Sztabu Generalnego WP w piłce koszykowej. 

 

Fotogaleria: